Doprava

Přepravní služba Česká pošta 

1 ks : 200,- Kč při platbě předem,  

1 ks:  240,- Kč při platbě dobírkou

nad 20.000,- Kč DOPRAVNÉ ZDARMA ( MIMO skútry a tříkolky) 

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA TOP TRANS

1 ks : 899,- Kč nadrozměrné zásilky: tříkolky skútry

 

Každé jízdní kolo prochází před odesláním naši montáží, kde je kompletně sestavené, seřízené a otestovány všechny funkce. Pro přepravu je následně demontováno přední kolo, přední světlo a přední blatník. Uvedení kola COMFY do provozuschopného stavu proto zvládne i šikovný laik.

Jízdní kolo je Vám dodáno až na Vámi určenou adresu. Před doručením Vás bude přepravní služba kontaktovat pro upřesnění času předaní zásilky. Obvykle Vám bude zboží doručeno do dvou pracovních dnů od zpracování objednávky. Přepravní služba nezajišťuje montáž výrobků.

Doprava kompletně smontovaného jízdního kola:

V případě zájmu jsme schopni dodat i jízdní kolo kompletně sestavené. Pro uvedení do provozu stačí následně pouze namontovat pedály a nastavit řídítka. Zboží se zasílá přepravní společností TOP TRANS. Cena přepravy se počítá dle doručovací vzdálenosti, obvykle však přesahuje náklady spojené s případnou montáží v odborném servisu. Předběžnou kalkulaci dopravy Vám zašleme na vyžádání.

postup při přebírání zásilky:

Zkontrolujte, zda není obal výrobku poškozen. Pokud obal bude jevit známky poškození (např. bude protržený, rozlepený apod.), zboží převezměte s výhradou to znamená zaznačit písemně poškození do předávacího protokolu. Bez tohoto záznamu nelze uplatnit reklamaci poškození zboží na přepravní společnosti.

 V případě, že obal bude v pořádku, zboží zaplaťte a převezměte. Upozorňujeme, že podle podmínek dopravce nemůžete zboží před zaplacením a převzetím rozbalit a překontrolovat. Pokud po rozbalení zjistíte poškození výrobku, neprodleně nás kontaktujte.

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...