Vzhledem k velkému množství objednávek může dojít k prodloužení dodací lhůty Vaší objednávky až na 10 dní. Předem děkujeme za pochopení.

Novinky, Strana 5

Lednové slevy

Využijte lednové slevy k výhodnému nákupu Vašeho nového senior kola.Vybírat můžete s kompletní nabídky od jedno rychlostní , tří rychlostní, 7 -mi rychlostní až po elektrickou verzi jízdního kola Liberty COMFY.

Elektro Tříkolka LIBERTY v nové barvě

Elektro Tříkolka LIBERTY COMFY nyní v nové barvě antracit. Tříkolky Liberty jsou unikátní svým sníženým rámem pro co nejjednodušší nastupování (pouze 250 mm). Vysokopevnostní ocelový rám Hi - TEN TIG, 3 rychlostní zadní náboj SHIMANO NEXUS se řazením na řídítkách a s protišlapnou zadní brzdou, kola velikosti 24",výškově nastavitelný představec, přední brzda V-Brake, dvojité ráfky kol, LED bateriové osvětlení, zadní koš kompletní výbava pro provoz na pozemních komunikacích.  Na tříkolku LIBERTY COMFY je možné namontovat přídavný elektro pohon.

Více ZDE

AKCE na splátky

Na splátky AKCE od 28.11 do 8.12.Přímá platba je volitelná od 0% hodnoty zboží, délka splácení je v rozmezí od 5 do 40 měsíců, celkové navýšení si určíte v podstatě sami, a to délkou splácení úvěru. Například, pokud si vyberete, že bude splácet 10 měsíců, bude navýšení oproti půjčené částce činit pouhých 5%.Více ZDE

Stránka 5 z 10 - 29 položek celkem